niedziela, 6 sierpnia 2017

#98 Miał być meet.

No właśnie. Miał być meet. Miało być parę osób. Więcej niż trzy zdecydowanie. Ale oczywiście coś nam nie wyszło z dogadywaniem się i spotkaliśmy się w trójkę u jednego lalkowego znajomego. Lalek było sporo jak na trzy osoby, ale większość już znacie, a ja - choć nie lubię BJD - skupiłam się na jednym żywicznym chłopcu. Bardzo zresztą specyficznym, ale szczegóły to potem. Rzucę najpierw paroma zdjęciami tego, co zrobiłam, a dużo nie mam, bo co to za zdjęcia w domu (a gdziekolwiek wychodzić nam się nie chciało w trzy osoby w taką pogodę...). 
Zacznę od dyniek, bo ich zdjęć mam niewiele.


To Shiori i jej brat! Isul Johan Retro Memory, który już się tu pojawił nie raz, a sądzę, że ten nie jest ostatni.
Poznajecie? Tak, to Ivy c:


A ta już-nie-kruszynka to Adelaine w wigu Devy. Cudownie jej w tym kolorze i fryzurze.Najbardziej chyba jednak w tym wigu podoba mi się Ari. Wygląda cuuudooownie!
Okej, to teraz pokażę wam, co się działo z wigiem Ivy, kiedy ona paradowała w wigu Johana, Johan leżał na stole w wigu Adelaine, Adelaine miała wiga Devy, a Deva siedział łysy.

 Właśnie to się działo. To Lycoris, do którego należą wszystkie żywiczki ze zdjęć. Właściwie to już końcówka, ale mam jeszcze sporą sesję mojego ulubionego żywicznego chłopca z Dollzone, którego moldu nikt nie zna.... bo nigdzie o nim nie piszą. Tak czy siak, jest cudowny, cudownie dziwny i inny, dlatego poświęciłam mu mnóstwo uwagi. Zdjęcia są podobne, ale wszystkie mi się podobają, dlatego nie będę wybierać i wrzucam wszystkie :-)Musicie przyznać, że jest cudowny. Na imię mu Iris i jest pierwszym żywicznym chłopcem, z którym współpracowało mi się naprawdę dobrze - mimo, że cały czas chciał siadać. Tyle na dziś, do następnego!


PS. Zauważyliście, że zostały tylko dwa posty do setki? Muszę coś ciekawego wymyślić!

3 komentarze:

 1. Bardzo fajne zdjęcia, a czasami takie kameralne spotkania są równie fajne co duże grupowe wyjścia, więc najważniejsze, że Wy i lalki bawiliście się dobrze.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowny jest ten pan *-*
  Tyle cudowanych lalek, coraz bardziej mam ochote na meet ;w;

  OdpowiedzUsuń
 3. strrrasznie ciekawy chłoptyś!!!
  pozdrawiam cieplutko - INKA

  OdpowiedzUsuń